Sprowadziłam wysokogatunkową tkaninę z Turcji

 

Na tkaninach to znałam się najlepiej. Od razu potrafiłam ocenić, czy materiał był trwały. Dlatego też otworzyłam własny sklep internetowy, w którym sprzedawałam same porządne tkaniny. Sama szyłam na maszynie i wiedziałam jak ogromne to miało znaczenie.

Dobrej jakości tkanina w sklepie internetowym

wysokogatunkowe tkaniny - sklep internetowyMój znajomy pochodzenia tureckiego odwiedził mnie w zeszłe wakacje. Pokazałam mu swój biznes a on natychmiast zaoferował mi współpracę. Miałam sprzedawać wysokogatunkowe tkaniny – sklep internetowy miał być zaopatrywany bezpośrednio przez mojego znajomego, który miał dojścia do najlepszych tureckich tkanin. Oferta ta od razu mnie zainteresowała, ponieważ Adinowi ufałam i wiedziałam, że wszystko robił dla mojego dobra. Pierwszą dostawę wysokogatunkowych tkanin odebrałam po tygodniu. Sama byłam zaskoczona jakością, która była na prawdę wysoka. W ofercie sklepu aż tak dobrych tkanin jeszcze nie posiadałam. Od razu wrzuciłam na stronie internetowej informację o nowych tkaninach. Sobie też wzięłam kilka metrów z jednej tkaniny, by uszyć płaszczyk na wiosnę. Dobrze, że zgodziłam się na współpracę z Adinem, bo wyszłam na tym na prawdę świetnie. Tkaniny sprzedawały się lepiej niż świeże bułeczki mimo wysokiej ceny. Klientki mojego sklepu wiedziały, że warto zainwestować w tkaninę najlepszej jakości. Regularnie sprowadzałam tkaniny z Turcji i mój sklep stał się znany w całym kraju. Aż tak ogromnego sukcesu nawet się nie spodziewałam. Od tamtego czasu wiodło mi się coraz lepiej.

Adin odwiedzał mnie kilka razy w roku, by sprawdzić jak mi idzie. Mój sukces bardzo go cieszył i był zadowolony, że mógł się do niego przyczynić. W zasadzie to wszystko zawdzięczałam tylko jego pomocy. To był najbardziej życzliwy i uczynny człowiek jakiego znałam.